کتابخانه مجازی

در اینجا ما برای شما امکانی فراهم کرده ایم که با صبر و حوصله مواد انتخابی خود را طبق و سلایق و علایق خود از بین انواع مواد موجود اعم از چوب، فلز، شیشه و ... انتخاب نمایید.

Materials

روکش ملامینه

از جمله مواردی که برای روکش ام دی اف مورد استفاده قرار می گیرد، روکش های ملامینه است که کاربرد و مقاومت بالایی نیز دارند.

شیشه

مبلمان شیشه ای برخلاف ظاهر شکننده شان بسیار محکم و ایمن هستند. از شکنندگی سطوح نگران نباشید زیرا آنها تحت شرایط خاصی ساخته شده اند تا هنگام استفاده آسیب نبینند.

فلز

در زمان طراحی از بسیاری از فلزات زیبا و مقاوم درعناصر سازه ای و تزئینی محصولات خود بهره برده ایم.

پارچه

مجموعه ما از تعداد بسیار زیادی انواع مختلف پارچه در طرح و رنگ های گوناگون بهره می برد و از آن ها در پوشش سطوح مبمان و زیبایی بخشیدن به آن ها استفاده می نماید.

چرم

از گذشته چرم یکی از مواد پرکاربرد در صنعت مبلمان بوده است که ما نیز از آن به عنوان یکی از ارکان مورد استفاده در محصولات خود استفاده می نماییم.

چوب طبیعی

همواره اکثر مشتریان به دنبال انتخاب ممبلمانی با استفاده از چوب های طبیعی بوده اند. ما نیز از این موضو ع غافل نبوده ایم و در بسیاری از محصولات از روکش ها و قطعات چوب طبیعی بهره برده ایم.

استودیو اسکایس جلوه های وسیعی از مواد مختلف را ارائه می دهد. لطفاً برای مشاهده مواد مصرفی بر اساس خط محصول ، از صفحه محصولات دیدن کنید.
انتقال به صفحه فروشگاه
استودیو اسکایس