باید ها و نباید های طراحی و تجهیز محیط اداری

یک کارمند معمولی حدود 40 ساعت از هفته خود را در دفتر کار می گذراند که بیشتر ساعات بیداری آنها است. مشاغل و صاحبان مشاغل باید اطمینان حاصل کنند که تیم آنها در محیطی است که بهره وری را تشویق می کند و مشارکت را تقویت می کند.

شعار طراحی را به خاطر بسپارید: “فرم عملکرد را دنبال می کند”.

دفاتر می توانند طرز فکر فعلی نیروی کار جمعی شما را نشان دهند. اگر آنها به هم ریخته و بدون مراقبت باقی بمانند، احتمالاً کارکنان شما به همان اندازه احساس بی نظمی و نادیده گرفته شدن خواهند داشت.

فضاهای جداگانه ای برای استراحت و کار ایجاد کنید

اگر قرار است تیم شما بیشتر روز در دفتر باشد، حداقل زمانی که کار زیاد می شود باید جایی برای رفتن داشته باشند. حتی اگر فقط بخوانید، مدیتیشن کنید یا ناهار بخورید. در همین راستا، مطمئن شوید که منطقه کار مولد و بدون حواس پرتی است. ایجاد این دو فضای متمایز باعث می شود تیم شما فضای مناسبی برای انجام کارها و رفع استرس داشته باشد.

ورودی تیم های خود را فراموش نکنید

شما و تیم خود رایج ترین کاربران دفتر هستید، مطمئن شوید که از آنها نیز بازخورد می گیرید. شخصی می تواند ساعت ها برای طراحی طرح در محل کار جدید وقت بگذارد، اما اگر هیچ یک از ویژگی ها به نفع کاربران اصلی نباشد، همه چیز بیهوده خواهد بود. از تیم خود بپرسید که چه چیزی را دوست دارند در دفتر اضافه و حذف کنند تا بتواند محل مفیدتر و مطلوب تری برای فعالیت وجود داشته باشد.

گزینه های ایستگاه کاری را ارائه دهید

این جایی است که یک محیط کار در مقایسه با فضاهای سنتی چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. در گذشته، مردم تمام روز و در تمام طول سال بر روی یک میز می نشستند. اما فضاهای مدرن می توانند میزهای ایستاده، نیمکت های راحت، دفاتر خصوصی و فضاهای باز را ارائه دهند. هنگامی که رهبران به تیم خود آزادی بیشتری در مورد نحوه کار خود می دهند، موقعیت بیشتری برای انجام کارهای بیشتر دارند.

خلاقیت یا شخصی سازی را محدود نکنید

مشاغل دوست دارند قوانین سختی را در محل کار برای دکوراسیون اعمال کنند، اما مهم است که هرگز شخصی سازی را محدود یا ممنوع نکنید. به هر حال، کارمندان فقط انسان هستند و هیچ اشکالی ندارد که چند نقل قول الهام بخش، آثار هنری یا عکسهای خانوادگی به فرد کمک کند تا فضا را شخصی تر نشان دهد.

اجازه دهید مقداری نور طبیعی وارد شود

به عنوان انسان، ما نباید تمام روز خود را در خانه بگذرانیم. مهمتر از همه، بدون نور خورشید کافی مردم می توانند احساس بی حالی و حتی غم انگیز داشته باشند. پرده ها را باز کنید یا مبلمان را جابجا کنید تا مطمئن شوید نور طبیعی بیشتری وارد اتاق می شود. مطالعات جدید حاکی از آن است که ورود 51 درصد  نور طبیعی به داخل فضا باعث کاهش میزان خستگی چشم و 63٪ سردرد کمتر شده است. این مطالعه همچنین افزایش هوشیاری و بهره وری را گزارش کرده است.

از کیفیت هوا غافل نشوید

کیفیت هوا به همان اندازه برای نور طبیعی اهمیت دارد. یک دلیل بزرگ وجود دارد که شرکت های تهویه مطبوع به دفاتر بزرگ خدمات می دهند. یک سیستم تصفیه و تهویه هوا برای جلوگیری از یک محیط شلوغ و مستعد بیماری ضروری است. نه تنها هوا باید تمیز باشد، بلکه درجه حرارت باید در سطوح متوسط ​​باقی بماند تا بهره وری افزایش یابد.

سایت استودیو اسکایس را بررسی کنید

ما چندین سال است که در این زمینه فعالیت می کنیم. از دفاتر خصوصی کوچک برای افراد گرفته تا مجموعه های اداری بزرگ برای شرکت ها، ما یک راه حل اداری برای همه مشاغل، صرف نظر از اندازه یا صنعت آنها، در اختیار داریم. برنامه های قیمت گذاری ما را اینجا مقایسه کنید. برای مطالب بیشتر درباره ی فضاهای اداری در رابطه با کارآفرینان مشاغل، امروز از وبلاگ استودیو اسکایس دیدن کنید.

Submit your response

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *