طراحی و تولید انواع مبلمان جهت دکوراسیون داخلی و بیرونی

برای ارتقاء محیط های زندگی و کاری خود با طرح های الهام بخش و نمادین که تجسم کیفیت و مهارت است، اسکایس استودیو را کاوش کنید

محصولات ویژه

سری مبملان آیرون

آیرون سیستمی است که می تواند فضای اداری و حتی خانگی شما را به نقطه دلخواه برساند.این سری مبلمان با استفاده از ارگونومی مناسب و سازه ای ارزان تر اما با ساختاری قوی انتخاب بسیاری می تواند باشد.

صندلی اتاق ایکس

یکی از بهترین مبلمان فضای اداری باید به صورت کاملا منحصربفرد طراحی شوند که هم جای کمتری را بگیرند و هم راحتی خوبی داشته باشند.

پروژه ها

فرودگاه
آموزشی
رستوران
تجاری
بیمارستان
مسکونی
اداری
{"visible_panels":"7","width":"1200","height":"600","orientation":"horizontal","panel_distance":"0","max_openedaccordion_size":"70%","open_panel_on":"hover","shadow":"true","autoplay":"false","mouse_wheel":"true"}

→ به چپ و راست اسکرول کنید ←

سوالات متداول

بله کاملا. شما می توانید از طریق گزینه ثبت سفارش یا فروشگاه در بالای همین سایت سفارشات دلخواه خود را به صورت تک محصول و عمده انجام دهید.

ثبت نام ( ایجاد حساب کاربری ) در وبسایت فروشگاه موجب ارایه خدمات مطلوب و سهولت درپیگیری سفارش ها می گردد. تیم پشتیبانی استودیو اسکایس به تمامی مراحل خرید، از زمان ثبت سفارش تا تحویل آن به مشتری، نظارت مستقیم دارد. در صورت عدم تمایل می توانید پس از خرید اینترنتی، عضویت خود را لغو کنید.

برای خرید از فروشگاه استودیو اسکایس ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتما در زمان ثبت سفارش مربوطه، تعداد، نوع، رنگ، جنس، اندازه و مبلغ نهایی، نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. پس از آن از طرف تیم پشتیبانی مشتریان بوسیله پیامک و یا سایر ابزارهای ارتباطی که در نظر گرفته شده، تایید ثبت سفارش نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان استودیو اسکایس در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیری سفارش کالای شما اقدام می نمایند و تایید سفارش را به اطلاع شما می رسانند.

بله؛ اما هدف استودیو اسکایس این است که شما یک خرید آسان و لذت بخش آنلاین را تجربه کنید. اما چنانچه شما نیاز به خرید حضوری دارید کارشناسان ما پاسخ گوی شما خواهند بود.