ساخت و بازسازی با استودیو اسکایس
loading...

درباره ما

SKYSS

شرکت طراحی و معماری
استودیو اسکایس

ما مجموعه ای از معماران ، طراحان ، مهندسان و برنامه ریزان هستیم که برای ساختن آینده ای بهتر با هم کار می کنیم. شرکت ما ،استودیو اسکایس، مسئول برخی از به روزترین ایده ها و طراحی ها از لحاظ فنی و محیطی و فضاهای عمومی مهم است. رویکرد ما بسیار مشارکتی است و تیم بین رشته ای ما بین المللی است. با همکاری شبکه ای از استودیوهای خلاق در سراسر ایران و جهان ، ما قادر به استفاده از تخصص بین المللی در سطح محلی هستیم.

نظرات مشتریان

همکاری با استودیو اسکایس بسیار لذت بخش بود. آن ها بسیار حرفه ای بودند و کار با او آن ها عالی بود! آنها از انتظارات من فراتر رفتند و مطمئناً در آینده دوباره با آنها کار خواهم کرد. بسیار توصیه می شود !!

جناب آقای صالحی کارفرما پروژه خانه کوچک

ارتباط دهندگان سریع و مختصر. کاوش و ارائه گزینه قبل از طراحی نهایی. کادری مبتکر و حرفه ای. دوباره شما تجارت می کنم.

جناب آقای لواسانی کارفرما پروژه خانه کانتینری

خدمات ما

از طراحی تا ساخت و بازسازی

نحوه کار ما

ما معتقدیم که طراحی چیزی فراتر از برآوردن نیازهای افراد است. این هنر تحقق آرمان های آنها و تغییر شیوه تجربه آنها در جهان است. بهترین نتایج از تعادل رشته های: برنامه ریزی ، معماری داخلی ، مهندسی و معماری حاصل می شود. این رویکرد طراحی کلی به معنای هماهنگی یکپارچه ، از مراحل اولیه طراحی پویا تا دیدن نتیجه کار توسط ببینندگان است.

آنچه ما را پیش میبرد

چالش های فوری زیست محیطی و اجتماعی تأکید بیشتری بر راه حل های مهندسی نسبت به گذشته دارد. اصل همکاری معماران و مهندسین در فرهنگ ما ضروری است. این به ما امکان می دهد تا انرژی خود را متمرکز کرده و از منابع به صورت اقتصادی استفاده کنیم. با درک آنچه ممکن است ، می توانیم به ظاهر غیرممکن برسیم. با هم ، ما می توانیم آینده را با استفاده از خلاقیت و فناوریهای نوظهور برای طراحی ساختمانهایی که شیوه های جدید زندگی ، کار و یادگیری را پیش بینی می کنند ، شکل دهیم.

تعهد ما : ساختن آینده ای پایدار

افزایش دمای کره زمین صدمات جبران ناپذیری به کره زمین وارد می کند. انتخاب هایی که امروز انجام می دهیم فردای ما را مشخص می کند. برای مقابله با این بحران ، ما باید پایداری را به صورت جامع در نظر بگیریم. اسکایس استودیو متعهد است که با سرمایه گذاری در توسعه رویکردهای نوآورانه و یکپارچه برای طراحی پایدار ، نه تنها در استانداردها ، بلکه در تعریف مجدد آنها ، در صنعت ما پیشرو باشد. به عنوان مجموعه ای نوظهور ، ما در حال شکل گیری آینده ای بهتر هستیم.

کار در استودیو اسکایس

در اینجا ، طراحان نوظهور در کنار متخصصان برجسته جهان ، معماران با مهندسان همکاری می کنند و همه ما از یکدیگر یاد می گیریم. همکاری فراتر از استودیو نیز می رود: ما برای یافتن راه حل های جدید با پزشکان نوآور ، از هنرمندان گرفته تا دانشمندان ، در ارتباط هستیم. برای متفکران جسور و مبتکر ، هیچ محدودیتی وجو ندارد.

همکاران ما

شرکت‌ها و سازمان‌های همکار

VIEW
CLOSE